«УкрТорг» — реальна можливість стати щасливим!

Вам набридли постійні невдачі, брак грошей і нудьга? Ви, нарешті, вирішили змінити власне життя і зловити фортуну за хвіст? Тоді у вас з’явився реальний шанс стати переможцем та отримати грошові призи або путівку на двох від компанії «УкрТорг».
Ви, напевно, знаєте багато приказок, прикмет і повір’їв, через які в будинку не будуть водитися гроші. На щастя, вони не здатні впливати на наш добробут, адже стан наших фінансів залежить зовсім від інших факторів. При цьому треба розуміти, що будь-яке марновірство не народжується на рівному місці. З одного боку,- це бажання привернути гроші в своє життя, а з іншого — страх не зіпсувати теперішнє фінансове становище. Як правило, страх в більшості випадків грає більш вагому роль, тому мрії людини про краще життя так і залишаються мріями.

Як знайти рецепт успіху?

Готового рецепту, як залучити в своє життя удачу вам ніхто не розповість, але якщо придивитись, то ви зрозумієте, що Всесвіт вже не раз посилав вам сигнали, які необхідно тільки вміти помічати. Ось, наприклад, реальний шанс — компанія «УкрТорг» пропонує унікальну акцію та можливість стати переможцем. Акція стартувала у лютому.
Серед клієнтів компанії «УкрТорг» вже розіграли 20 000 гривень на чотирьох претендентів, по 5 000 гривень на кожному. Щасливчиками стали:

1. Шелест О. В.
2. Нечепоренко В. О.
3. Бологан А. М.
4. Препеляк Н. В.

У березні ставки підвищаться. Клієнти матимуть можливість отримати 40 000 гривень або путівка на двох. У квітні переможець отримає 15 000 грн, в травні — 40 000 грн або путівка на відпочинок.

Влітку теж буде спекотно, в червні організатори подарують – 15 000 грн, в липні 20 000 грн на чотирьох по 5 000 грн на кожного, в серпні сума виграшу складе 15 000 грн, у вересні переможець отримає 40 000 грн або путівку, в жовтні та листопаді – по 15 000 грн, в грудні – 100 000 гривень!

Для отримання заповітного шансу 100 000 грн необхідно просто дотримуватися єдиної умови — 12 викуплених посилок. Лише одна оплачена та викуплена посилка і ви маєте шанс змінити власне життя.

У посилках «УкрТорг» пропонує товари народного споживання — для здоров’я, догляду за собою, а також побутову хімію. Іншими словами, ви заплатите за те, що в будь-якому випадку вам доведеться купувати рано чи пізно. Тільки в даному випадку ви ще отримаєте шанс стати переможцем, виграти гроші або з’їздити на відпочинок з близькою людиною.

Якщо вас цікавить дана тема, ви зможете дізнатися деталі на офіційних сторінках у соціальних мережах або сайті «УкрТорг»:
Facebook та Instagram.

Почніть рухатися в бік успіху.

Ідеального рецепту, як залучити в своє життя вдачу та спробувати змінити свій добробут, немає. Звичайно, можна знайти величезну кількість порад в інтернеті, прочитати безліч книг, взяти участь в семінарах, але в підсумку люди не бачать особливих змін. Пояснити це не складно, адже отримані поради кожен трактує по різному. Якщо ви звикли помічати лише обман, то ваша підсвідомість сприймає дійсність саме в цьому напрямку. У підсумку ваш власний розум не дозволяє вам розглянути запропоновані шанси і побачити варіанти, як виправити дійсність і почати рухатися в бік успіху. Ви не сприймаєте пропозиції на участь у розіграшах та акціях саме тому, та тим самим втрачаєте єдиний шанс почати нове життя.

Компанія «УкрТорг» проводить свої розіграші виключно чинного законодавства України. Визначення переможця відбувається за участі Призової Комісії та державного нотаріуса, а увесь процес фіксується на відео. Ознайомитись з офіційними правилами можна на офіційному сайті.

Починайте з маленьких кроків

А хто з вас знає, що Білл Гейтс, наприклад, ніколи не звертав уваги на дурні стереотипи, він виносив сміття вечорами і свистів в будинку, хоча прийнято вважати, що це пряма дорога до злиднів. Це не завадило ні йому, ні іншим найбагатшим людям планети домогтись успіху.
Якщо ви хочете чогось більшого, починайте звертати увагу на пропоновані вам Всесвіту знаки. Наприклад, як щасливчики, які звернути увагу на компанію «УкрТорг».

«Чудова програма, яка допоможе зробити вас багатшими і щасливішими. Наткнувся на компанію випадково, через інтернет, захотів дізнатись більше та пройшов реєстрацію за 2хвилини. Потім зателефонували, пропонуючи унікальний шанс протягом року брати участь в акції. Доречі, для цього багато не треба, тільки викупити посилку хоча б одну з 12, в яку входять товари, якими я і так користуюсь регулярно. Звичайно приємно отримувати подарунки. Тепер буду чекати на наступний розіграш, можливо і тут пощастить, дуже хочу на відпочинок».

Олександр Володимирович,
переможець лютневої акції від компанії «УкрТорг»

Почніть з малого і спробуйте стати учасником акції, виграйте гроші або путівку на двох до країни мрії. І це буде тільки початок, фортуна не залишиться в стороні і запропонує вам новий шанс. Таким чином, ви зможете стати ланкою одного ланцюжка на шляху до успіху.

Як почати нове життя?

Найчастіше людина вже готова йти по шляху до нового життя і фінансового благополуччя, але закладені в нашій голові стереотипи про те, що мати багато грошей можна тільки багато працюючи, заважають. Тому почніть з малого, не обов’язково брати участь в лотереях, розіграшах та інших пропозиціях, які вимагають фінансових вкладень. Спробуйте взяти участь в проекті, який не вимагає додаткових витрат. Компанія «УкрТорг» пропонує вам викупити посилки, в які вкладені товари щоденного використання. Навіть якщо не вийде відразу виграти, даними продуктами ви зможете користуватися. У будь-якому випадку вам довелося б їх купувати, але вже без шансу на виграш.
Стати учасником розіграшу не складно, достатньо бути повнолітнім громадянином України, мати бажання і підключення до інтернету. На офіційному сайті «УкрТорг» (ukr-torg.com), можна пройти простий процес реєстрації, залишивши достовірні контактні дані. При цьому, дуже важливо залишити саме свій номер телефону, так як на нього ви отримаєте інформацію про вдало пройдену реєстрацію та умови участі. Так само на телефон ви зможете отримати подальші інструкції, дотримуючись яких ви наблизити свій шанс на удачу, і можливість змінити власне життя. Починаючи з малого, можна круто змінити все у своєму житті, в тому числі, і своє фінансове благополуччя.
Компанія «УкрТорг» — це ваш реальний шанс стати переможцем! І спробуйте і ви стати успішними та багатими.